Aparaty słuchowe Bernafon

Aparaty słuchowe to urządzenia, które zrewolucjonizowały życia osób niedosłyszących. Dzięki nim na nowo mogli uczestniczyć w życiu społecznym, rozwijać się czy też realizować zawodowo. Choć są tak użytecznym urządzeniem, aparaty słuchowe do tej pory często stanowiły powód do żartów ze strony innych osób, a wśród noszących je bywały powodem kompleksów. Zapewne wpływ na to miał fakt, że aparaty słuchowe kojarzyły się jedynie z dużymi i łatwo zauważalnymi urządzeniami. Jednak postępujący rozwój technologiczny sprawił, że potrzebujące ich osoby mogą korzystać z praktycznie niezauważalnych aparatów słuchowych. Sprawdź, co warto wiedzieć o aparatach słuchowych marki Bernafon.

Bernafon – informacje na temat marki

Bernafon to bez wątpienia wiodąca marka na rynku aparatów słuchowych, wyróżniająca się nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, ale i wieloletnią tradycją. Historia tej szwajcarskiej firmy liczy sobie 75 lat, w ciągu których jej produkty zyskały sobie sławę oraz zaufanie klientów na całym świecie. Jej założycielem był Hans Gfeller, student wydziału inżynieryjnego, który za pomocą aparatu słuchowego chciał pomóc swojemu niedosłyszącemu ojcu. 

Celem, który przyświeca marce Bernafon od momentu jej założenia aż do dzisiaj, jest zapewnienie najwyższego komfortu życia osobom niedosłyszącym. Firma wykorzystuje najnowsze technologie oraz rozwiązania, które sprawiają, że powstające aparaty słuchowe są w jak największym stopniu dostosowane do potrzeb i preferencji nawet najbardziej wymagających klientów.

Aparat słuchowy Bernafon – dlaczego warto?

Aparaty słuchowe Bernafon stanowią prawdziwą rewolucję dla osób zmagających się z niedosłuchem. Charakteryzują się ergonomicznością, a także estetycznym i dyskretnym designem, który znacząco wpływa na codzienny komfort użytkowania. Niektóre z modeli są tak niewielkie, że pozostają całkowicie niezauważone przez osoby trzecie. Oprócz tego aparaty Bernafon posiadają funkcje, które sprawiają, że korzystanie z nich staje się bardzo proste i wygodne dla osoby je noszącej. O nowoczesności tych aparatów świadczy fakt, że niektóre z modeli można łączyć z aplikacjami oraz akcesoriami bezprzewodowymi. Aparaty słuchowe Bernafon charakteryzują się także:

  • długą żywotnością;
  • wygodą i dużą funkcjonalnością;
  • wytrzymałością – niektóre z modeli po naładowaniu są w stanie pracować cały dzień, bez konieczności dodatkowego ładowania akumulatora w ciągu dnia.

Aparat słuchowy Bernafon – który wybrać?

Wybór aparatu słuchowego z pewnością jest problematyczny dla wielu osób. W końcu na podjęcie ostatecznej decyzji wpływa wiele czynników, jak chociażby wiek, wykonywany zawód czy hobby. Firma Bernafon w swojej ofercie posiada 3 kategorie aparatów słuchowych, dzięki czemu ostateczny wybór urządzenia zawsze będzie w jak największym stopniu dopasowany do Twoich potrzeb. W ofercie znajdują się:

  • aparaty słuchowe zauszne (BTE) – umieszcza się je za uchem, zapewniają bardzo dużą moc słyszenia. Sprawdzą się w przypadku osób o niedosłuchu lekkim do głębokiego. Gwarantują świetną jakość dźwięku, są wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu oraz utrzymaniu w czystości;
  • aparaty słuchowe wewnątrzuszne (ITE) – jedne z najbardziej dyskretnych modeli, najczęściej wybierane przez osoby, którym zależy na tym, aby osoby trzecie nie zwracały uwagi na urządzenie. Skierowane dla pacjentów o ubytku słuchu od lekkiego do znacznego;
  • aparaty z słuchawką w uchu (RITE) – stanowią połączenie najlepszych cech aparatów BTE i ITE. Charakteryzują się dużą mocą oraz dyskrecją. Są bardzo łatwe w obsłudze, a ich użytkowanie i pielęgnacja nie sprawia żadnych problemów.

Dlaczego należy sięgać po aparaty słuchowe?

Pomimo ogromnego postępu medycyna w dalszym ciągu nie znalazła skutecznego rozwiązania, które może pozwolić na całkowite odzyskanie słuchu. Jednak dzięki odpowiednio dobranemu aparatowi słuchowemu Bernafon zatrzymanie postępującego niedosłuchu jest możliwe. Wybierając aparat słuchowy marki Bernafon, masz pewność, że sięgasz po urządzenie bezpieczne dla Twojego zdrowia oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Zapisz się na
badanie słuchu

    Zadzwoń teraz+52 348 40 63