Poznaj aparaty słuchowe Starkey

Istnieje remedium na problemy ze słuchem. Działa od pierwszego dnia i jest w stu procentach skuteczne. Co to takiego? Aparat słuchowy. Przedstawimy Ci dzisiaj kilka dostępnych na rynku rozwiązań, które w nowoczesny sposób wprowadzą Cię w świat szerokiego wachlarza dźwięków.

Nowy wymiar dźwięku – aparaty słuchowe Starkey

Producent nowoczesnych aparatów słuchowych oferuje wiele ciekawych modeli wykorzystujących nowoczesną technologię, bogatą wiedzę specjalistyczną oraz doświadczenie.

 • Modele zauszne, dostępne w wersjach: mini, standard oraz power – umożliwiają pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika
 • Szeroki wybór modeli wewnątrzusznych i wewnątrzkanałowych
 • Model IIC – całkowicie niewidoczny z zewnątrz
 • Aparaty przeznaczone dla osób z ubytkiem jednostronnym, umożliwiające słyszenie słabszym uchem za pomocą zdrowego ucha.
 • Modele przeznaczone dla osób borykających się z szumem usznym (Tinnitus)
 • Aparaty monitorujące również… aktywność fizyczną.

Sztuczna inteligencja w aparacie słuchowym?

Starkey ma w swojej ofercie m.in. model Livio AI. Jest to pierwszy na świecie aparat słuchowy wykorzystujący czujniki ruchu oraz rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji. Zapewnia wyjątkowo troskliwą opiekę szczególnie nad osobami starszymi, ponieważ umożliwia monitorowanie aktywności fizycznej seniora i np. wysłanie opiekunowi powiadomienia o upadku. Urządzenie jest połączone z aplikacją mobilną Thrive Hearing, dzięki której można zdalnie dostosować ustawienia aparatu, a także monitorować wszelkie działania związane ze zdrowiem pacjenta. Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS oraz Android.

Aparaty słuchowe Starkey – zanim rozpoczniesz przygodę

Wybór odpowiedniego modelu aparatu to dopiero pierwszy krok ku odkrywaniu świata w zupełnie nowym, znacznie pełniejszym wymiarze. Jeżeli dopiero zamierzasz rozpocząć użytkowanie aparatu i nigdy wcześniej nie miałeś z tym urządzeniem do czynienia, warto wiedzieć, na co się przygotować. Oto kilka rad na dobry początek.

 • Daj sobie czas – początkowo głośniejsze niż dawniej otoczenie może wydać Ci się męczące, a nawet przytłaczające.
 • Bądź cierpliwy. Pełne przyzwyczajenie się do aparatu może zająć nawet sześć tygodni.
 • Pamiętaj, że krok po kroku nauczysz się jak przystosować aparat do pracy w każdych warunkach, w zależności od sytuacji.

Dobór modelu aparatu słuchowego Starkey do Twoich potrzeb warto powierzyć specjaliście. W gabinetach Acustic przeprowadzamy pełną diagnostykę słuchu, a także pomagamy dopasować najlepszą metodę leczenia.

Bibliografia

www.starkey.com.pl

Zapisz się na
badanie słuchu

  Zadzwoń teraz+52 348 40 63