ACUSTIC | Aparaty słuchowe, badania słuchu – Bydgoszcz ul. Dworcowa 110

 

ACUSTIC – Oddział I Bydgoszcz

Zakres usług: Aparaty Słuchowe, Badanie Słuchu

ul. Dworcowa 110
85-010 Bydgoszcz

tel.: +48 792 928 587

ACUSTIC Bydgoszcz zaprasza Państwa na darmowe badanie słuchu wykonane przez specjalistów z zakresu wad oraz ubytków słuchu. Nasi protetycy nie tylko odpowiednio zdiagnozują Państwa przypadek, ale również dopasują odpowiedni aparata słuchowy. Dzięki naszemu doświadczeniu, dowiedzą się Państwo jak poprawnie korzystać z aparatu słuchowego, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. W naszej ofercie czekają na Państwa aparaty słuchowe najbardziej znanych i cenionych producentów na całym świecie, których codziennie użytkowanie będzie nie tylko komfortowe, ale i zupełnie niewidoczne dla osób w Państwa otoczeniu.

Bezpłatne badania słuchu w Bydgoszczy

Ludzie często myślą, że nic im nie grozi, że są bezpieczni oraz nic negatywnego nie dzieje się z ich zdrowiem. Jednak w pewnej chwili może się zdarzyć, że będzie trzeba skorzystać z usług lekarza. Warto to robić nawet wtedy, gdy wszystko wydaje się w porządku – profilaktyka może się okazać bardzo przydatna.

Profilaktyka słuchu

Człowiek żyje z dnia na dzień, ciągle mając coś do zrobienia. Uważa, że jego organizm daje sobie radę nawet w ekstremalnych warunkach, jednak może nie zdawać sobie sprawy z wpływu czynników zewnętrznych. Właśnie dlatego badania profilaktyczne są bardzo ważne. Mogą one nas ustrzec przed wieloma ciężkimi chorobami lub innymi bardzo nieprzyjemnymi sytuacjami. Badania zrobione w odpowiednim czasie pozwolą na wykrycie ewentualnych problemów, np. wad słuchu.

Badania laryngologiczne – kiedy warto się udać?

Badania laryngologiczne są bardzo ważnymi badaniami. U każdego mogą pojawić się pewne problemy ze słuchem. Badania słuchu będą dobre w każdym momencie naszego życia – im wcześniej wykryty niedosłuch, tym większa szansa na zahamowanie jego postępowania.

Kiedy koniecznie powinniśmy się udać do laryngologa? Jakie objawy powinny być wskazaniem, że już czas? Czasem trudno zauważyć u siebie problemy ze słuchem, ponieważ często występuje syndrom wyparcia. Wmawiamy sobie, że nasze zmysły działają jak należy, ale nie powinniśmy lekceważyć nawet najmniejszych objawów. Jeśli zauważyłeś, że w ostatnim czasie często nie słyszysz, co ktoś do Ciebie mówi bądź musisz zwiększać głośność telewizora, może to być symptomem wady słuchu. Wtedy właśnie warto zgłosić się na badania. Pomogą one zdiagnozować, czy to faktycznie ubytek słuchu, a w razie jego wykrycia – jaki jest jego poziom. Dzięki temu wykwalifikowany protetyk pomoże Ci dobrać dopasowany do Ciebie aparat słuchowy.

Bezpłatne badania słuchu na wyciągnięcie ręki

W całej Polsce dostępne są badania laryngologiczne, które mogą być bardzo pomocne. Co więcej, w wielu miejscach testy można wykonać bezpłatnie – znajdziemy je również w Bydgoszczy. Wystarczy tylko umówić się na wizytę.

Zapisz się na
badanie słuchu

    Zadzwoń teraz+52 348 40 63